دستگاه سوهان پز

دستگاه سوهان پز مسی ، پخت سوهان

دستگاه سوهان پز البرز ماشین کرج

دستگاه سوهان پز برای پخت نهایی محصول سوهان به کار میرود پاتیل این دستگاه از جنس مس میباشد.

از این دستگاه با طراحی های مختلف، می توان برای همزدن و پخت و آماده سازی غذاهای مختلف حلیم، آش و انواع دیگر مواد غذایی خمیری شکل از جمله خمیرهای قنادی و خمیر شیرینی مثل شیرینی نارگیلی و گردویی، مرباجات ، باسلق و مسقطی حتی حلوا و …  نیز استفاده کرد.

سوهان یکی از شیرین ترین خوراکی های ایران است که به تمامی ذائقه ها در کشورهای مختلف خوش می آید.

مواد اولیه تهیه سوهان

روغن، شکر، آرد، جوانه گندم و زعفران، زرده تخم مرغ، هل، پسته.

نحوه پخت سوهان

باید آرد و جوانه گندم را به همراه مقدار آب مورد نیاز در دستگاه سوهان پز حرارت داد و توسط همزن همان دستگاه هم زد. زمانی که دوباره این ترکیب به حالت جوش درآمد شکر را هم اضافه می کنند. بین هر کدام از این مراحل حرارت باید قطع شده محصول به حالت خنک درآید و مجدداً مواد اولیه را افزود. در این مرحله روغن اضافه می شود. روغن، زعفران زرده تخم مرغ هر کدام به ترتیب اضافه می شود و همزن برقی دستگاه همچنان این خمیر را هم می زند. تا اینجای کار که مربوط به دستگاه دستگاه سوهان پز بود شرح داده شد. ادامه این روند خارج از بحث ماست.

تاریخچه ای از سوهان

نزدیک به حدود ۴۰ تا ۵۰ سال پیش سوهان پزان از یک وسیله کفگیر مانند برای پخت سوهان استفاده می کردند که هستون نام داشت. چندین سال بعد دستگاه همزنی ساخته شد که مقدار تولید این محصول را افزایش داد. اما حالا دستگاه پخت و همزن آن به صورت اتوماتیک و همراه آن تولید می شود. این دستگاه یکی از ماشین آلات البرز ماشین کرج طراح و سازنده انواع دستگاه های صنایع غذایی میباشد.

مشخصات فنی دستگاه سوهان پز

ابعاد :

مصرف برق :

قیمت دستگاه سوهان پز

جهت دریافت قیمت انواع ماشین آلات پخت و خطوط تولید مواد غذایی خشک با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۰۱۸۵۷۴۹۸

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۲

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۳

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۴

فروش دستگاه سوهان پز

برای اطلاع از نحوه فروش، شرایط سفارش و تحویل ماشین آلات صنایع غذایی، خشک کن و بسته بندی با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید. 

۰۹۱۰۱۸۵۷۴۹۸

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۲

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۳

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۴

نصب دستگاه سوهان پز

تکنسین های مجرب البرز ماشین کرج جهت نصب و تست و راه اندازی انواع ماشین آلات در محل نصب همراه شما خواهند بود.

۰۹۱۰۱۸۵۷۴۹۸

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۲

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۳

۰۲۶۳۴۷۲۲۹۰۴

برای دسترسی آسان تر به عکس ، فیلم و ویدئو های بیشتر در زمینه ماشین آلات صنایع غذایی ، بسته بندی و خشک کن می توانید در کانال تلگرامی البرز ماشین کرج عضو شوید.

👇👇👇👇

https://t.me/amkco